tr
DF Koltuk Döşeme Cafe Masa Sandalye Tasarım İmalat
tr

Emek Koltuk Döşeme

Emek Koltuk Döşeme

Emek Koltuk ve Kanepe Döşeme

Berjerler ve oturma grupları birçok ev için vazgeçilmez oluyor. Klasik ya da modern takımlar mobilya olarak tercih edilebiliyor.

Kişilerin zevki ve beğenisi ile tercihler değişebiliyor. Ancak tüm mobilyalarda kullanım sonrası eskime meydana gelebiliyor.

Ayrıca iskeletleri de hasar görebiliyor. Bunların onarımının yapılması mümkün oluyor. Yüz yenileme ve boyaların değiştirilmesi de diğer tercih edilenler arasında yer alıyor.

Ofis takımları da kumaş döşeme işlemleri ile eski görüntülerine kavuşturulabiliyor. Bu sayede müşterilere mahcup olma gibi bir durum da ortadan kalkıyor. Koltuk döşeme yapılırken süngerler de değiştirilebiliyor. Böylece mobilyanın bozuk duran bütün kısımlarında yenileme sağlanıyor. Kumaşların da isteğe göre seçimi mümkün oluyor. Ofisin ya da evin dekorasyonuna bu sayede uyum sağlanabiliyor. Taşınma sonrası oluşan hasarlar da bu sayede giderilebiliyor.

Onarım işlemlerini evdeki tüm mobilyalar için yapma imkânı bulunuyor. En çok kullanılan kanepelerin de yenilenmesi mümkün oluyor. İstekhalinde uygun kumaş ve malzemelerde koltuk ve kanepe döşemesi yapılıyor. Ayrıca tün takım için de bu yöntem uygulanabiliyor. Görüntüye önem verenler için bu sayede hiçbir sorun kalmıyor. Fiyatların da uygun olmasına oldukça dikkat ediliyor. Karar verirken bu konuya önem verenler için işlem öncesinde bilgi veriliyor. Onarım işlemlerinin bitmesinin ardından birçok kişi aşırtıcı bir görüntüyle karşılaşıyor. Elde edilen sonucun başarısının yanı sıra mobilyaları daha uzun süre kullanmak fırsatı da yakalanmış oluyor.

73 görüntülenme
0531 341 25 38
Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?