tr
tr

Mobilya Boya Cila

mobilya boya cila

Siteler Mobilya Boya Cila

Mobilya cila boya işlemi sayesinde rengi solmuş, çizilmiş veya boya hasarı olan koltuk, kanepe, masa, sandalye, vitrin takımı gibi mobilyalarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Mobilya cila boya işlemi sonrasından mobilyalarınız yenilenmiş bir görünüme kavuşmuş olup, dilerseniz yepyeni bir görüntü kazandırabilir veya orijinal görüntüsünü tazeleyerek ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Mobilya cilalama ve boya işleminde boyama, çizik ve darbe giderme işlemleri yapılmaktadır.

Cilası eskimiş, boyası soyulmaya başlamış kötü bir görünüme sahip olan mobilyalarınızı, DF Koltuk Döşeme Cafe Masa Sandalye Tasarım İmalat firmamız atölyesinde ilk günkü kadar kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olarak teslim alabileceksiniz.

Zengin renk tonları arasından belirleyeceğiniz renk tonları doğrultusunda mobilyalarınıza renk verilerek, mobilyaların korunması, yenilenmesi için mobilya cilalama işlemi yapılır.

Ahşabın uğrayacağı tüm olumsuz dış etkenlere karşı,cila bir kalkan gibi koruyucudur.

Adresinizden aldığımız mobilyalarınızı, tecrübemizi, ustalığımızı, kaliteli cila malzemeleriyle, cila, boya, altın ve gümüş yaprak varakları, patina eskitme uygulamalarını mat ve parlak yapıyoruz ve adresinize teslim ediyoruz.

Mobilya Boya Cila Çalışmaları

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
0531 341 25 38