tr
tr

Dikmen Kanepe ve Koltuk Döşeme

Dikmen Kanepe ve Koltuk Döşeme

Dikmen Koltuk Döşeme Olarak Ev, Cafe,Lokanta, Restoran, Ofislerde bulunan Oturma gruplarının kumaş veya deri yenileme işelmleri ve tüm bu ürünlerini tamiri ve bayanması gibi işlemler Dikmen Koltuk Döşeme Atölyemizde garantili olarak yapılmaktadır. mobilyaların kullanım ömürlerinin olduğunu unutmamak gerekiyor.

Dikmen Koltuk DöşemeAyrıca bunların dış yüzeylerinde yıpranma ve hasar görme oranı daha yüksek oluyor. Çocuklu aileler bu konuda daha fazla sıkıntı yaşıyor. Ancak devamlı olarak bu sebeple yeni takımlar almak imkanı pek olmuyor. Bu yüzden koltuk takımlarının kumaş yenileme işlemleri sıklıkla tercih ediliyor. Dikmen koltuk döşeme atölyemizde Ayrıca yatak odası ya da yemek takımları için de boya ve cila yapma olanağı bulunuyor.

Bu sayede bu sorundan rahatlıkla kurtulmak mümkün oluyor ve bir süre daha mobilyalar kullanılmaya devam ediliyor. Dikmen koltuk döşeme atölyemizde Kanepe ve koltuk döşeme büyük bir özen gösterilerek yapılıyor. Bu noktada hem görünümün güzel olması hem de yüzlerin sağlam olması için büyük bir çaba harcanıyor. Ayrıca malzemeler de kaliteli olarak seçildiğinden sonrasında problem yaşanmıyor.

134 görüntülenme
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
0531 341 25 38