tr
DF Koltuk Döşeme Cafe Masa Sandalye Tasarım İmalat
tr

Hakkımızda

df koltuk cafe tasarım hakkımzda

DF Koltuk Döşeme Cafe Masa Sandalye Tasarım İmalat

Ev koltukları, kanepe ve ofis koltukları, bahçe mobilyaları, cafe, restoran, resmi kurum mobilyalarının; kumaş ve deri değişimleri, tamirleri, eski rengine veya kendi rengine boyama işlemlerini Ankara’da 15 Yıldır yapmaktayız.

Uzman Çalışanlarımız 2000 mt Atölyemiz ile Ankarının en eski ve en büyük atölyesiyiz.

Kalite, Kurumsal Çalışma, Garanti bizim işimiz. Bir telefonunuz ile gezici servisimiz adresinize gelmekte ve yapılacak işlemler hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı yapmakta olup bu hizmet tamamen ücretsizdir.

Koltuk Kanepe Sandalye Köşe takımı Klasik takım yatak başı ofis mobilyaları gibi bir çok eşyanın tamiri kumaş değişimi boyama işleri Siteler atölyemizde garantili olarak yapmaktayız.

Atölyemizi arayarak yapılmasını istediğiniz işler hakkında konuşa bilir gezici servisimizi arayarak ücretsiz keşif isteye bilirsiniz.

Gelen arkadaşlarımız sizlere ne gibi işlemler yapılacağı yapılacak işlerin ücretini söyleyerek kafanızdaki bir çok sorunun cevabını vermiş olacaklardır. Kabul etmeniz durumunda da gelen ekibimiz tamiri, bakımı, kumaş değişimi veya bayası yapılacak olan eşyaları alarak atölyemize getirirler.

Nakliye fimamız tarafından tamamen ücretsiz yapılacaktır.

0531 341 25 38
Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?